miejsce-bg

Bungalow

IDEA

Każde przyjęcie i event wymagają wyjątkowej oprawy. Bez względu na czas trwania, liczbę gości czy okoliczność, naszym celem jest zadbanie o wyjątkową atmosferę tej chwili.

bungalow-idea-icon

Bungalow to kompleksowa organizacja i design eventów na terenie całej Polski. W swojej ofercie posiadamy zarówno możliwość wynajęcia wyjątkowej przestrzeni w okolicach Poznania, ale także aranżację wnętrz, design, wynajem mebli oraz scenografii na terenie całej Polski. Zajmujemy się także całościową oprawą wizualną ślubów – począwszy od dekoracji stołów po florystykę i zastawę.
Zapoznaj się z naszą ofertą

PRZESTRZEŃ

Bungalow to wyjątkowe miejsce spotkań osób ceniących oryginalny wystrój wnętrz i niebanalne dekoracje. Cała przestrzeń pozwala na zaproszenie około 50 gości.

bungalow-przestrzen-icon

Niepowtarzalna atmosfera miejsca świetnie sprawdzi się w zorganizowaniu spotkań rodzinnych, takich jak chrzciny, komunie, imieniny, urodziny czy też imprez firmowych i towarzyskich w gronie przyjaciół. Sprawdzony catering zapewni wspaniałe doznania kulinarne a wyposażona kuchnia pozwoli też na samodzielne przygotowanie menu. Łatwa w aranżacji przestrzeń pozwala na spersonalizowanie eventu pod oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.Koszt wynajmu uzależniony jest od rodzaju i czasu trwania eventu oraz ilości osób.
Zapraszamy do kontaktu

 

kolaz