miejsce-bg

Ślub

DESIGN

Ślub to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Wyjątkowym chwilom powinna towarzyszyć równie niepowtarzalna atmosfera i oprawa wizualna, dlatego też w swojej ofercie przygotowaliśmy kompleksowy design przyjęć ślubnych. Nadamy niepowtarzalnego charakteru przestrzeni i wydobędziemy piękno każdego miejsca, w którym odbędzie się uroczystość. Zatroszczymy się zarówno o dekorację stołów i sali, jak i o personalizowane zaproszenia, florystykę, auto ślubne, a także dekorację kościoła czy mieszkania.

slub-foto

 

Słuchamy

oczekiwań naszych klientów

Dostrzegamy

najlepsze rozwiązania

Kreujemy

wyjątkową oprawę eventu i…

SPEŁNIAMY MARZENIA

 

Bungalow działa również po za granicami kraju. Przykładem tego jest magiczny ślub Kasi & Marka, który miał miejsce na południu Anglii.

Zajeliśmy się oprawą wizualna ceremonii kościelnej oraz przyjęcia weselnego. Naszą pracę i pomysły doceniła znana angielska blogerka ślubna na swojej stronie.

Zapraszamy do przeczytania oraz zobaczenia, krótkiego filmowego reportażu.


FLORYSTYKA

Chcesz zadbać o florystykę swojego ślubu? Możesz nam zaufać. Przygotowujemy: wiązanki ślubne, kwiaty do butonierki, dekoracje florystyczne kościoła, sali, urzędu czy design stołów.

Zobacz nasze realizacje i inspiracje


 

 

slub-florystyka


NAMIOT I MEBLE BANKIETOWE

Wesele to szczególna okazja, dlatego przygotowaliśmy ofertę wynajmu namiotu ślubnego. Do dyspozycji posiadamy także białe podwieszane sufity, eleganckie tkaniny udrapowane na ścianach, a także białe pokrycia stołów i krzeseł.

Zobacz naszą ofertę wynajmu mebli i namiotów


namioty-foto

AUTA ŚLUBNE

Giorgio Armani, włoski projektant mody powiedział: „Podobnie jak przy ubraniach, nie ma nic bardziej kuszącego niż dobranie samochodu do osobowości człowieka”. Bungalow rozumie te słowa, dlatego w swojej ofercie prezentujmy samochody, które z pewnością wpiszą się w wybraną estetykę i koncept ślubnej ceremonii.

Zobacz naszą ofertę wynajmu aut ślubnych